Pilotluk Hayalleriniz Gerçek Oluyor: Microsoft Flight İçin Düğmeye Basıldı, Net Tarih Belli Oldu

Microsoft, kısa süre önce düzenlediği etkinlikte yeni Xbox oyun konsollarını duyurdu. Bu konsollara ek olarak Call Of Duty Black Ops 6’nın resmi fragmanı yayınlanırken, uçuş simülasyon oyunu Microsoft Flight Simulator 2024 için de çıkış tarihi açıklandı.

Xbox Games Showcase etkinliğinde Microsoft, Microsoft flight simulation 2024’ün 19 Kasım 2024’te satışa sunacağını duyurdu.

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2024 KASIM’DA GELİYOR

Uçak kullanmayı çok ileri bir noktaya taşıyan Microsoft Flight Simulator 2024, bulut bilişim, makine öğrenimi, grafik ve oyun teknolojilerden yararlanarak kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştirecek.

Microsoft’a göre şu ana kadar piyasadaki en iyi uçuş simülatör oyunu olan Microsoft Flight Simulator, en büyük, en çeşitli ve ayrıntılı uçak filosuna, havalimanlarının ve hava trafiğinin en eksiksiz temsiline ve şimdiye kadar oluşturulmuş en çarpıcı görsel Dünya yorumuna eşlik ediyor.

Uçak kullanımını daha da ileriye taşıyacak bu oyun, havacılık kariyeri hedefi bulunanların hayallerinin peşinden gitmesini sağlayacak.

Microsoft Flight Simulator 2024, 19 Kasım’da ilk günden itibaren PC, Xbox Series X/S’te oynanabilecek. PC ve Game Pass üzerinden satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir